Author Topic: Pravila postanja (OBAVEZNO)  (Read 76 times)

Xarfaxus

  • Bolje piti vinjak nego sprajt ^^
  • Administrator
  • Clan
  • *
  • Posts: 235
  • Don't **** with me...
    • View Profile
Pravila postanja (OBAVEZNO)
« on: September 06, 2010, 06:03:06 pm »
Ako zelite dobit statse morate pupuniti ovo:
Pravila za otvaranje Nove Teme

Sve sto trebate je ovo:
U naslovu staviti Prebacivanje statsa

U sadr?aju poruke popuniti sljedeće:
Ime_Prezime:
Lvl:
Organizacija trenutna:
Jeste li Adm ili Gm:
Slike texta[PREBACUJEM STATSE SA xx servera na BG server]
1. Slika
2. Slika
Slika Stats-a:


Evo vam CODE:
Code: [Select]
[b][color=green]U sadr?aju poruke popuniti sljedeće:
Ime_Prezime:
Lvl:
Organizacija trenutna:
Jeste li Adm ili Gm:
Slike texta[PREBACUJEM STATSE SA xx servera na BG server]
1. Slika
2. Slika
Slika Stats-a:
[/color][/b]
« Last Edit: November 25, 2010, 05:02:27 pm by Kamate Kid »

Share on Bluesky Share on Facebook