Ako zelite dobit statse morate pupuniti ovo:
Pravila za otvaranje Nove Teme
Sve sto trebate je ovo:
U naslovu staviti Prebacivanje statsa
U sadr?aju poruke popuniti sljedeće:
Ime_Prezime:
Lvl:
Organizacija trenutna:
Jeste li Adm ili Gm:
Slike texta[PREBACUJEM STATSE SA xx servera na BG server]
1. Slika
2. Slika
Slika Stats-a:
Evo vam CODE:
[b][color=green]U sadr?aju poruke popuniti sljedeće:
Ime_Prezime:
Lvl:
Organizacija trenutna:
Jeste li Adm ili Gm:
Slike texta[PREBACUJEM STATSE SA xx servera na BG server]
1. Slika
2. Slika
Slika Stats-a:
[/color][/b]